Reklama
Reklama

Licznik

Odsłon : 652604
2N BRI Enterprise PDF Drukuj Email

Bramka GSM 2N BRI Enterprise jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, w których jest generowany duży ruch do i z sieci GSM. Cały ruch z centrali firmowej do sieci GSM może być realizowany przez bramkę GSM 2N BRI Enterprise. Powoduje to eliminację drogich połączeń do sieci GSM poprzez telefonię stacjonarną (PSTN). Zaawansowany LCR (Least Cost Router) sprawia, że bramka zawsze zestawi połączenie najtańszą drogą. Droga połączenia jest uzależniona od wybieranego numeru, czasu, ilości wolnych minut na karcie SIM i innych.

Bramka GSM 2N BRI Enterprise nie wymaga dodatkowego portu, może być zainstalowana na istniejącym porcie S0, do którego podłączona jest linia miejska ISDN. Dodatkowo bramka GSM ISDN BRI Enterprise może być synchronizowana zegarem z innej sieci ISDN.
Do bramki GSM 2N BRI Enterprise możliwy jest dostęp poprzez Ethernet dla łatwego, zdalnego nadzoru. Do lokalnego zarządzania bramka  posiada port USB.
Bramki GSM 2N BRI Enterprise oferują wiele przydatnych funkcji takich jak: CLIP autorouting – kierowanie połączenia na podstawie prezentowanego numeru, SMS gdy nie odebrano połączenia, Callback i inne. Dodatkowo, stosując program SMSserver, istnieje możliwość wysyłania/odbierania poprzez bramki GSM 2N BRI Enterprise sms’ów przez użytkowników pracujących w komputerowej sieci firmowej.

Przykład zastosowania bramki Enterprise