Home SERWIS
Reklama
Reklama

Licznik

Odsłon : 648736
Serwis PDF Drukuj Email

Firma Telepol prowadzi działalność serwisową w zakresie napraw, konserwacji i obsługi central telefonicznych Alcatel, Panasonic, Platan.


Prowadzimy obsługę serwisową wielu central od najmniejszych (kilka numerów wewnętrznych) do systemów na kilkaset wewnętrznych z łączami cyfrowymi ISDN 30B+D, modułami Procesora Głosowego czy Call Center i bramkami GSM. Daje nam to niezbędne doświadczenie do szybkiej i skutecznej reakcji na wszystkie zaistniałe potrzeby naszych klientów.
Posiadamy niezbędne zapasy magazynowe podzespołów serwisowych i gotowych urządzeń na wymianę, do błyskawicznego usuwania usterek i natychmiastowej eliminacji wszelkich uciążliwości w przypadku awarii. Zachęcamy Państwa do zawarcia umowy na konserwację Waszego systemu telefonicznego.
Umowa taka gwarantuje pierwszeństwo w obsłudze klienta, a w przypadku awarii systemu zapewnia natychmiastową reakcję i usunięcie uszkodzenia, bądź jeżeli jest to niemożliwe podmianę elementów, a ostatecznie przywrócenie łączności za pomocą środków zastępczych.


Czynności konserwacyjne obejmują ogólne sprawdzenie systemu, zmiany w programie centrali, przeniesienia numerów wewnętrznych, jak również drobne prace instalacyjne (uszkodzenia kabla do aparatu, wyrwane gniazdo ) czy wyczyszczenie aparatów zalanych (jakże często) kawą, herbatą itp.Zachęcamy do zapoznania się z działem realizacje. Znajdą tam Państwo listę wybranych firm, które nam zaufały.
Jesteśmy przekonani, że Państwo również będą zadowoleni z naszych usług.