Reklama
Reklama

Licznik

Odsłon : 652672
Bufor BUENO PDF Drukuj Email

Bufor danych 25MB z interfejsem TCP/IP

Bufor BUENO umożliwia budowę centralnego systemu zbierania danych o połączeniach z wielu odległych central telefonicznych. Bufor dołączony lokalnie do centrali telefonicznej zbiera wysłane przez centrale dane o połączeniach. Może pracować z centralami
wysyłającymi dane przez łącza RS232 lub przez łącze IP. Transfer danych z buforów do Centrum Taryfikacji odbywa się poprzez sieć lokalną (LAN) bądź rozległą (WAN).

• Szybka transmisja – wbudowany interfejs sieciowy 10base-T z protokołem TCP/IP umożliwia szybką i bezpieczną transmisje danych zgromadzonych w buforze.
• Uniwersalność – może zbierać dane ze wszystkich central, zarówno tych wysyłających dane poprzez łącza RS232 jak i centrale wykorzystujące do tego celu łącze IP
• Bezpieczeństwo i poufność danych – stała gotowość do pracy, szyfrowanie danych, systemy haseł, protokoły transmisji oraz alarmy zapewniają bezpieczeństwo gromadzenia, przechowywania i transmisji danych.
• Sygnalizacja zagrożeń danych – bufor wykrywa różne sytuacje zagrożenia danych i przekazuje komunikaty alarmowe do centrum nadzoru oraz uruchamia alarm lokalny.
• Łatwość obsługi – zamawiany bufor może być skonfigurowany fabrycznie zgodnie z podanymi przez Kupującego parametrami pracy. W centralach z portem RS232 automatycznie dostraja się do parametrów nadawania. Obsługa bufora możliwa jest z
dowolnego komputera w sieci, przez specjalny program konfiguracyjny lub przy pomocy standardowego narzędzia – klienta TFTP.