Home Gigaset Pro
Reklama
Reklama

Licznik

Odsłon : 652612
Gigaset Pro

Centrale VoIP Gigaset pro

Dla małych i średnich firm kluczem do sukcesu jest szybkie dostosowywanie się do zmian na rynku.

Nowe systemy telefoniczne Gigaset z łatwością można dostosowad do nowych sytuacji - obsługują od 1 do 100 użytkowników. Dodatkowo, wszystkie urządzenia Gigaset pro są kompatybilne z większością głównych systemów PBX, pozwalając na łatwą integrację z istniejącą w firmie infrastrukturą. Zaawansowane funkcje, takie jak MobileOFFICE™, Link2Mobile™, czy wbudowana technologia DECT nadają pojęciu "elastycznośd" nowego znaczenia.

Poza doskonałą jakością i wspaniałym interfejsem użytkownika, rozwiązania Gigaset pro charakteryzują się modułowością, elastycznością i możliwością rozbudowy.

Niezależnie czy korzystasz z telefonu IP rejestrującego się bezpośrednio u operatora, czy rozbudowujesz istniejący system telefoniczny IP - urządzenia Gigaset pro są podstawą rozwiązao zintegrowanej komunikacji, od 1 do ponad 100 użytkowników, po integrację z istniejącym oprogramowaniem biznesowym.

Skalowalne rozwiązania


Gigaset DX800A

od 1 do 6 numerów wewnętrznych

Gigaset T300 Pro

od 1 do 15 numerów wewnetrznych

Gigaset T500 Pro

od 1 do 100 numerów wewnetrznych

Oprócz podłączenia do systemu IP Centrex (wirtualnego systemu telefonicznego), terminale Gigaset mogą być podłączane do systemu telefonicznego Gigaset (T500 PRO lub T300 PRO) jako zdalne linie wewnętrzne (przez Internet/VPN) pozwalając na pracę z domu lub placówek o mniejszej liczbie pracowników.

Jako uzupełnienie terminali przewodowych, Gigaset pro oferuje również stacje bazowe DECT IP, które mogą być używane w połączeniu ze słuchawkami bezprzewodowymi serii Gigaset

Terminale Gigaset są kompatybilne z wieloma systemami telefonii IP innych producentów i mogą być w prosty sposób dołączone do istniejących systemów.

Podłączenie do istniejącej infrastruktury sieciowej (LAN) jest możliwe bez jakichkolwiek dodatkowych nakładów - większośd urządzeo posiada wbudowany switch Gigabit Ethernet pozwalający na współdzielenie dostępnego portu z komputerem PC. Dodatkowo wszystkie telefony przewodowe mogą byd zasilane w technologii PoE (Power over Ethernet).