Home Gigaset Pro Gigaset T500 Pro
Reklama
Reklama

Licznik

Odsłon : 659533
Gigaset T500 Pro PDF Drukuj Email

T500 PRO - Profesjonalne rozwiązanie - od 1 do 100 użytkowników.

Poza doskonałą jakością i wspaniałym interfejsem użytkownika, rozwiązania Gigaset pro charakteryzują się modułowością, elastycznością i możliwością rozbudowy. Model T500 stanowi podstawę rozwiązania systemowego VoIP przeznaczonego dla 100 użytkowników i oddziałów w wielu lokalizacjach.

Poza używaniem systemu wyłącznie w środowisku VoIP (połączenie terminali z centralką, oraz centralki z operatorem w oparciu o protokół SIP) możliwe jest korzystanie z dodatkowych interfejsów za pośrednictwem dwóch kart rozszerzeo PCI. Rozszerzenia zawierają porty analogowe (FXS / FXO) lub ISDN (E1) do 120 kanałów. Oba rodzaje linii mogą być wzajemnie redundantne.

Sercem tego systemu jest centralka T500 PRO. W porównaniu do mniejszego modelu T300 PRO, posiada 2 sloty PCI, Interfejs Gigabit Ethernet i profesjonalną obudowę rack 19" (1,5U). Posiadając wszystkie złącza na przedniej ściance idealnie nadaje się do montażu w szafach.

Standardowy system oparty o centralkę T500 przygotowany jest do pracy z 10 użytkownikami - liczba ta może być zwiększona za pośrednictwem dodatkowych licencji użytkownika dostępnych pojedynczo lub w pakietach po 5, 10 lub 25. System zapewnia obsługę do 100 użytkowników zapewniając zaawansowane funkcje, takie jak 5 jednoczesnych telekonferencji, obsługę za pośrednictwem komputera (CTI), zintegrowany serwer faksów i poczty głosowej. Autoprovisioning i łatwy w użyciu interfejs web to tylko nieliczne z wygodnych dla administratora funkcji.

Używając terminali Gigaset pro nie potrzebujesz dodatkowych portów w swojej sieci, ponieważ każdy z nich wyposażony jest w dwuportowy switch Ethernet, do którego możesz podłączyd bezpośrednio komputer PC lub drukarkę sieciową. Zatem telefony te nie tylko nie potrzebują dodatkowego okablowania telefonicznego, ale także udostępniają dodatkowy port do podłączenia innych urządzeń.

Wszystkie terminale Gigaset pro mogą byd zasilane w technologii PoE, gdzie zasilanie dostarczane jest po przewodzie sieciowym ze współpracującego switch'a PoE. Oprócz tego, terminale mogą byd zasilane lokalnie z zasilacza wtyczkowego. Mnogośd opcji konfiguracyjnych i szeroki zakres zastosowao to cechy każdego telefonu z portfolio Gigaset pro. W jego skład wchodzą zaawansowane urządzenia z wbudowanymi modułami WLAN, Bluetooth, DECT, dotykowym kółkiem nawigacyjnym i kolorowym wyświetlaczem (DE900 IP PRO), jak i proste modele z wyświetlaczem czarno-białym. Możesz także zastosowad stację bazową DECT, co umożliwi korzystanie z tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych Gigaset.

Używając dodatkowego Repeatera DECT zwiększysz zasięg słuchawek bezprzewodowych.

Dodatkową zaletą telefonii IP jest użycie istniejącej infrastruktury sieciowej (Internet, MPLS, VPN) do podłączania terminali. W naszym rozwiązaniu dostępne są wszystkie wygodne funkcje, łącznie z dostępem do interfejsu web. Każdy użytkownik ma również dostęp do sygnalizacji zajętości linii (BLF).

Sieciowanie systemów

Wyjątkowo łatwe sieciowanie systemów przynosi wymierne korzyści zwłaszcza dla firm posiadających oddziały w wielu lokalizacjach. Za kliknięciem myszki następuje wymiana certyfikatów i dotychczas oddzielne systemy tworzą jeden zintegrowany system.

T500 PRO - Łatwy w użyciu, elastyczny telefoniczny system PBX stworzony dla małych przedsiębiorstw.

  • Zawiera licencję startową dla 10 użytkowników
  • Do 100 użytkowników i 30 jednoczesnych rozmów
  • Łatwa, efektywna administracja przez interfejs web
  • Serwer faksów, poczta głosowa z zarządzaniem nagraniami
  • Integracja CTI - wymiana danych między telefonem a komputerem PC
  • Interfejs TAPI współpracujący z kompatybilnymi aplikacjami
  • Profesjonalne, oszczędzające koszty rozmowy konferencyjne

T500 PRO to system telefoniczny wysokiej klasy, stworzony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jego elastyczność pozwoli Ci zdecydować jaki interfejs jest dla Ciebie najlepszy: telefonia przez klasyczną linię analogową, ISDN, VoIP, lub ich kombinacja. Funkcjonalność pozwala na oczędności dzięki współpracy z wieloma interfejsami, a także dzięki minimalnym nakładom instalacyjnym. T500 PRO zapewnia kompletny zestaw funkcji, takich jak poczta głosowa, połączenia konferencyjne, serwer faksów (fax-to-desk, desk-to-fax), IVR, ACD, CTI i bezproblemowo integruje się ze środowiskiem zunifikowanej komunikacji. Ten system PBX jest perfekcyjnym rozwiązaniem telekomunikacyjnym stworzonym w Niemczech.

Rozszerzalność

T500 PRO z łatwością połączy wszystkie oddziały firmy zlokalizowane na całym świecie dzięki bogatym funkcjom sieciowym. Po ustanowieniu połączenia IP między dwoma systemami, wymieniają one certyfikaty i inne informacje dotyczące ich działania. Administrator, przy pomocy kilku kliknięd może dokooczyd konfigurację połączonych systemów nadając jednolity plan numeracyjny, lub pozostawid systemy jako działające niezależnie.

Synchronizacja w czasie rzeczywistym

Dane o podłączeniu nowej lokalizacji, czy nowego terminala, są wymieniane przez systemy T500 PRO w czasie rzeczywistym. Wbudowane zarządzanie obecnością, korzystające z sygnalizatorów zajętości na telefonie lub aplikacji, informuje o statusie współpracowników przebywających w każdej z lokalizacji.

Optymalna obsługa klientów

Dla potrzeb obsługi klientów w systemie mogą byd skonfigurowane grupy użytkowników pracujących w poszczególnych działach. W ten sposób łatwo utworzysz infolinię, na przykład handlową lub techniczną, której pracownicy mogą przebywać w różnych lokalizacjach. Co więcej, Twoi klienci nigdy więcej nie usłyszą sygnału zajętości w słuchawce, ani nie będą musieli czekać w długich kolejkach do pojedynczego konsultanta.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Wbudowany kreator pozwala na "bezdotykową" autokonfigurację nowopodłączonych telefonów i sprawia, że można z nich korzystad w ciągu kilku chwil. Intuicyjny interfejs web z funkcjonalnością "przeciągnij i upuść" i wsparciem standardowych protokołów czynią konfigurację systemu naprawdę łatwą. Nawet laik poradzi sobie z aktywowaniem na przykład przekierowania połączeń w szybki i łatwy sposób.

Interfejsy
Voice over IP (SIP) tak
FXS/FXO 4 linie / 4ISDN BRI z opcjonalną kartą
1
FXS/FXO 4 linie (opcjonalne dodatkowe)
1
Porty Ethernet 10/100/1000 Mbps 1
Port USB na przedniej ściance (przywracanie systemu) 2
Specyfikacja
Obudowa
19" Rack
Opcjonalny zestaw montażowy 2U 19"
Opcjonalny zestaw montażowy na ścianę ---
Zasialcz 100-240V AC wewnętrzny 60W
Pobór mocy 40W
Gwarancja 2 lata
Wymiary (W x S x D mm) 490x286x67
Dostępne kolory pomarańczowy/czarny
Informacje ogólne
Maksymalna liczba użytkowników 100
Maksymalna liczba jednoczesnych połaczeń 30
Maksymalna liczna jednoczesnych konferencji 5
Maksymalna liczna jednocześnie nagrywanych rozmów 3
Linie VoIP
Liczba operatorów SIP nielimitowana
SIP Trunking tak